Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Góly z rychlých útoků
Jméno
Klub
Počet branek
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
3
Tereza Kubáčková
DHK Zora Olomouc
3
Hana Maiwaelderová
DHC Sokol Poruba
3
Zuzana Marčíková
HC Zlín
3
Jitka Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
3
Veronika Michková
Sokol Písek
3
Barbora Pašková
DHK Zora Olomouc
3
Pavla Poznarová
DHC Sokol Poruba
3
Jana Šteffanová
DHC Sokol Poruba
3
Petra Štetáková
ŠKP Piccard Senec
3
Patrícia Wollingerová
Iuventa Michalovce
3
Eliška Bettáková
HK DANLOG Partizánske
4
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
4
Katarína Hvosťalová
HC Britterm Veselí n.M.
4
Kristína Kupkovičová
ŠKP Piccard Senec
4
Jitka Kutlvašrová
Sokol Písek
4
Hana Martinková
DHK Baník Most
4
Lucie Severová
DHK Zora Olomouc
4
Martina Sláviková
HK Slovan Duslo Šaľa
4
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
4
Katarína Tučnovičová
ŠKP Piccard Senec
4
Martina Tulipánová
HK Slovan Duslo Šaľa
4
Radoslava Vargová
Iuventa Michalovce
4
Petra Beňušková
DHK Baník Most
5
Karin Bujnochová
HK Slovan Duslo Šaľa
5
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
5
Dagmar Kalčíková
Sokol Písek
5
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
5
Andrea Kertészová
HK DANLOG Partizánske
5
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
5
Michaela Palková
ŠKP Piccard Senec
5
Marianna Rebičová
Iuventa Michalovce
5
Martina Salčáková
HC Zlín
5
Eva Veselková
HK Slovan Duslo Šaľa
5
Helena Brandová
HC Zlín
6
Tereza Chovancová
DHC Sokol Poruba
6
Barbora Janoušková
DHC Slavia Praha
6
Iveta Matoušková
DHK Baník Most
6
Darina Nudni
HC Zlín
6
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
6
Zpět
Další
Předchozí kola
Play - off ČR 5-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
video
online
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
video
online
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
video
online
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
video
online
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
4.5. 15:00
video
online
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
video
online
Olomouc - J.Hradec
7.5. 17:30
video
online
Veselí n.M. - Písek
7.5. 18:00
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.