Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Monika Bajerová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Bartlíková
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Brablcová
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Bucherová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Burdová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Dutková
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Klásková
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Kosířová
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Lévaiová
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Matoušková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Dagmar Mejzlíková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Petra Nováková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Partlová
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Pavlišová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Linda Phanová
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Raušová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Rymešová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Pavla Sankotová
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Jana Šrámková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Teplá
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Klára Uhlíková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Večeřová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Vudková
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
4 - 0 - 0 - 2
Monika Duranská
HK Hodonín
4 - 0 - 0 - 2
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Aneta Holcmanová
Jiskra Havlíčkův Brod
4 - 0 - 0 - 2
Pavlína Jindrová
Jiskra Havlíčkův Brod
4 - 0 - 0 - 2
Nikola Kalinová
HK Hodonín
4 - 0 - 0 - 2
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Monika Oravcová
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Linda Prokopová
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Bydžovská
HK Hodonín
6 - 0 - 0 - 3
Natálie Durčáková
DHK Zora Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Alice Gregorovičová
Tatran Bohunice
6 - 0 - 0 - 3
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Bohunice
40 : 19
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
27 : 15
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
34 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
9
0
1
398 : 170
18
2
Bohunice
10
7
0
3
294 : 249
14
3
HK Hodonín
10
5
2
3
262 : 257
12
4
H.Brod
10
4
2
4
257 : 308
10
5
V. Meziříčí
10
3
0
7
253 : 286
6
6
DHK Pardubice
10
0
0
10
195 : 389
0
Tabulka střelců
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
137
Magda Kašpárková
DHK Zora Olomouc
78
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
15
Nikola Kalinová
HK Hodonín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslava Trumpešová
Tatran Bohunice
12
Kristýna Klossová
Tatran Bohunice
12
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.