Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20 - 0 - 0 - 10
Kristýna Cahová
TJ Sokol Velké Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Kristýna Vítková
DHK Zora Olomouc B
12 - 0 - 0 - 6
Lenka Panková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Lenka Bartůňková
DHK Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Ševčíková
DHK Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Teplá
TJ Sokol Velké Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Bydžovská
HK Hodonín
8 - 0 - 0 - 4
Marie Dočkalová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Foltynová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Dutková
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Klevetová
DHK Zora Olomouc B
6 - 0 - 0 - 3
Markéta Jirásková
DHK Pardubice
12 - 0 - 0 - 6
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20 - 0 - 1 - 10
Michaela Tkadlecová
DHK Zora Olomouc B
8 - 0 - 1 - 4
Michaela Plívová
DHK Pardubice
10 - 0 - 0 - 5
Monika Oravcová
DHK Zora Olomouc B
4 - 0 - 0 - 2
Natálie Véghová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
6 - 0 - 0 - 3
Natálie Burdová
Jiskra Havlíčkův Brod
8 - 0 - 0 - 4
Nela Kurowská
TJ Sokol Karviná
6 - 0 - 0 - 3
Nikola Sikorová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Kalinová
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Hutníková
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Glogarová
DHK Zora Olomouc B
2 - 0 - 0 - 1
Pavla Sankotová
DHK Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Petra Nováková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Petra Nováková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
4 - 0 - 0 - 2
Soňa Bačová
TJ Sokol Velké Meziříčí
10 - 0 - 0 - 5
Šárka Kosková
DHK Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
6 - 0 - 0 - 3
Veronika Štěrbáková
HK Hodonín
12 - 0 - 1 - 6
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
8 - 0 - 0 - 4
Zuzana Repková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10 - 0 - 1 - 5
Zpět
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.