Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Dominika Bullová
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Dufková
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Gajdošová
HK DANLOG Partizánske
2 - 0 - 0 - 1
Patrícia Gregušová
HK DANLOG Partizánske
2 - 0 - 0 - 1
Marcela Handlová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Katarína Kankulová
HK DANLOG Partizánske
2 - 0 - 0 - 1
Alica Kostelná
Iuventa Michalovce
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Kylarová
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Paulína Legeňová
HK DANLOG Partizánske
2 - 0 - 0 - 1
Alena Lešková
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Vanda Nejezchlebová
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Novotná
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Očadlíková
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Mária Olšovská
Iuventa Michalovce
2 - 0 - 0 - 1
Helena Ryšánková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Klára Sovová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Leona Šviráková
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Diana Tomašechová
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Urbanová
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Edita Vaňková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Varmužová
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Anna Voldánová
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Zahradníková
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Bílková
Házená Jindřichův Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Martina Blehová
HK Slovan Duslo Šaľa
4 - 0 - 0 - 2
Nikol Černá
Sokol Písek
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Dostálová
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
4 - 0 - 0 - 2
Mária Holešová
Iuventa Michalovce
4 - 0 - 0 - 2
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Denisa Kamenářová
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Königová
HK DANLOG Partizánske
4 - 0 - 0 - 2
Mária Revajová
DHC Sokol Poruba
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Rezlerová
DHC Slavia Praha
4 - 0 - 0 - 2
Terézia Szöllösiová
Iuventa Michalovce
4 - 0 - 0 - 2
Jana Šteffanová
DHC Sokol Poruba
4 - 0 - 0 - 2
Petra Štetáková
ŠKP Piccard Senec
4 - 0 - 0 - 2
Lucia Uhráková
DHC Sokol Poruba
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
Play - off ČR 5-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
video
online
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
video
online
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
video
online
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
video
online
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
4.5. 15:00
video
online
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
video
online
Olomouc - J.Hradec
7.5. 17:30
video
online
Veselí n.M. - Písek
7.5. 18:00
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.