Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Úspěšné zákroky brankářů
Jméno
Klub
Počet zákroků
Sabina Bártová
DHC Sokol Poruba
50
Eva Bezpalcová
DHK Baník Most
87
Alexandra Bonová
ŠKP Piccard Senec
183
Eliška Brožová
Sokol Písek
265
Lenka Černá
HC Zlín
237
Andrea Davidová
Házená Jindřichův Hradec
49
Michaela Dederlová
DHK Zora Olomouc
243
Markéta Doláková
DHC Sokol Poruba
308
Veronika Fialková
HC Britterm Veselí n.M.
7
Sarah Ficelová
ŠKP Piccard Senec
38
Adriana Grandtnerová
HK Slovan Duslo Šaľa
259
Lucia Gubiková
Iuventa Michalovce
250
Zuzana Haládiková
HK Slovan Duslo Šaľa
73
Dajina Kočič
ŠKP Piccard Senec
205
Michaela Kovaličková
Iuventa Michalovce
15
Olexandra Krebs
HK Slovan Duslo Šaľa
249
Petra Kudláčková
DHC Slavia Praha
137
Martina Ladicsová
HK Slovan Duslo Šaľa
7
Martina Ladicsová
ŠKP Piccard Senec
10
Zuzana Mahďáková
HC Zlín
128
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
2
Adriana Medveďová
Iuventa Michalovce
48
Klára Melichová
Házená Jindřichův Hradec
123
Šárka Michalová
Házená Jindřichův Hradec
157
Dominika Müllnerová
DHK Baník Most
444
Vanda Nejezchlebová
HC Britterm Veselí n.M.
344
Natalia Pavelová
ŠKP Piccard Senec
119
Viktória Petróczi
Iuventa Michalovce
73
Lucie Rašková
DHK Zora Olomouc
282
Lenka Roháčková
DHC Sokol Poruba
186
Lucie Satrapová
DHC Slavia Praha
356
Kristýna Sedláčková
DHC Slavia Praha
98
Žaneta Stojarová
Sokol Písek
187
Simona Súlovská
HK DANLOG Partizánske
329
Eliška Šibrová
Sokol Písek
17
Katarína Škvareninová
HK DANLOG Partizánske
231
Martina Túrociová
HC Zlín
155
Petra Vavříková
DHC Sokol Poruba
6
Patrícia Wollingerová
Iuventa Michalovce
2
Anežka Zuzánková
DHK Zora Olomouc
4
Další
Předchozí kola
Play-off SR 1-4 - výsledky
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
10 : 0 k.
video
online
Partizánske - Šaľa
27 : 28
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
10 : 0 k.
video
online
Partizánske - Šaľa
26 : 25
video
online
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
11 : 35
video
online
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
3.5. 10:30
video
online
Šaľa - Partizánske
28 : 17
video
online
Šaľa - Partizánske
32 : 22
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
7.5. 17:30
video
online
Partizánske - Šaľa
7.5. 18:00
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.