Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Úspěšné zákroky brankářů
Jméno
Klub
Počet zákroků
Žaneta Stojarová
Sokol Písek
187
Zuzana Haládiková
HK Slovan Duslo Šaľa
73
Zuzana Mahďáková
HC Zlín
128
Viktória Petróczi
Iuventa Michalovce
73
Veronika Fialková
HC Britterm Veselí n.M.
7
Vanda Nejezchlebová
HC Britterm Veselí n.M.
344
Šárka Michalová
Házená Jindřichův Hradec
157
Simona Súlovská
HK DANLOG Partizánske
329
Sarah Ficelová
ŠKP Piccard Senec
38
Sabina Bártová
DHC Sokol Poruba
50
Petra Vavříková
DHC Sokol Poruba
6
Petra Kudláčková
DHC Slavia Praha
137
Patrícia Wollingerová
Iuventa Michalovce
2
Olexandra Krebs
HK Slovan Duslo Šaľa
249
Natalia Pavelová
ŠKP Piccard Senec
119
Michaela Kovaličková
Iuventa Michalovce
15
Michaela Dederlová
DHK Zora Olomouc
243
Martina Ladicsová
HK Slovan Duslo Šaľa
7
Martina Ladicsová
ŠKP Piccard Senec
10
Martina Túrociová
HC Zlín
155
Markéta Doláková
DHC Sokol Poruba
308
Lucie Rašková
DHK Zora Olomouc
282
Lucie Satrapová
DHC Slavia Praha
356
Lucia Gubiková
Iuventa Michalovce
250
Lenka Roháčková
DHC Sokol Poruba
186
Lenka Černá
HC Zlín
237
Kristýna Sedláčková
DHC Slavia Praha
98
Klára Melichová
Házená Jindřichův Hradec
123
Katarína Škvareninová
HK DANLOG Partizánske
231
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
2
Eva Bezpalcová
DHK Baník Most
87
Eliška Šibrová
Sokol Písek
17
Eliška Brožová
Sokol Písek
265
Dominika Müllnerová
DHK Baník Most
444
Darina Zvoničová
HC Britterm Veselí n.M.
159
Dajina Kočič
ŠKP Piccard Senec
205
Anežka Zuzánková
DHK Zora Olomouc
4
Andrea Davidová
Házená Jindřichův Hradec
49
Anastasia Zykova
Iuventa Michalovce
112
Alexandra Bonová
ŠKP Piccard Senec
183
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.