Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Mária Olšovská
Iuventa Michalovce
6
Nikol Černá
Sokol Písek
7
Patrícia Gregušová
HK DANLOG Partizánske
7
Klára Sovová
DHK Zora Olomouc
7
Anna Voldánová
Házená Jindřichův Hradec
7
Zuzana Dufková
HC Zlín
8
Veronika Prokešová
Házená Jindřichův Hradec
8
Martina Salčáková
HC Zlín
8
Michaela Boorová
Sokol Písek
9
Katarína Tučnovičová
ŠKP Piccard Senec
9
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
11
Katarína Kankulová
HK DANLOG Partizánske
11
Alena Lešková
DHC Sokol Poruba
11
Morsdorf Maike
ŠKP Piccard Senec
11
Barbora Pašková
DHK Zora Olomouc
11
Jasmínka Vargová
HK DANLOG Partizánske
11
Nikol Vinklárková
HC Britterm Veselí n.M.
11
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
13
Radoslava Vargová
Iuventa Michalovce
13
Šárka Pospíšilová
HC Zlín
14
Simona Sýkorová
HK DANLOG Partizánske
14
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
14
Kristýna Vlková
HC Zlín
14
Valentina Kapsová
HK DANLOG Partizánske
15
Stanislava Kováčová
HK Slovan Duslo Šaľa
15
Barbora Janoušková
DHC Slavia Praha
16
Zuzana Marčíková
HC Zlín
16
Irena Tomášková
DHK Baník Most
16
Edita Vaňková
DHK Baník Most
16
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec
17
Zuzana Keslerová
Sokol Písek
17
Diana Poláchová
DHC Sokol Poruba
17
Diana Tomašechová
DHC Sokol Poruba
17
Martina Tulipánová
HK Slovan Duslo Šaľa
17
Veronika Gajdošová
HK DANLOG Partizánske
18
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
18
Kateřina Novotná
HC Zlín
18
Helena Ryšánková
DHK Baník Most
18
Tereza Chovancová
DHC Sokol Poruba
20
Dagmar Kalčíková
Sokol Písek
20
Zpět
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.