Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Úspěšné zákroky brankářů
Jméno
Klub
Počet zákroků
Jana Markesová
Házená Jindřichův Hradec
2
Patrícia Wollingerová
Iuventa Michalovce
2
Anežka Zuzánková
DHK Zora Olomouc
4
Petra Vavříková
DHC Sokol Poruba
6
Veronika Fialková
HC Britterm Veselí n.M.
7
Martina Ladicsová
HK Slovan Duslo Šaľa
7
Martina Ladicsová
ŠKP Piccard Senec
10
Michaela Kovaličková
Iuventa Michalovce
15
Eliška Šibrová
Sokol Písek
17
Sarah Ficelová
ŠKP Piccard Senec
38
Adriana Medveďová
Iuventa Michalovce
48
Andrea Davidová
Házená Jindřichův Hradec
49
Sabina Bártová
DHC Sokol Poruba
50
Zuzana Haládiková
HK Slovan Duslo Šaľa
73
Viktória Petróczi
Iuventa Michalovce
73
Eva Bezpalcová
DHK Baník Most
87
Kristýna Sedláčková
DHC Slavia Praha
98
Anastasia Zykova
Iuventa Michalovce
112
Natalia Pavelová
ŠKP Piccard Senec
119
Klára Melichová
Házená Jindřichův Hradec
123
Zuzana Mahďáková
HC Zlín
128
Petra Kudláčková
DHC Slavia Praha
137
Martina Túrociová
HC Zlín
155
Šárka Michalová
Házená Jindřichův Hradec
157
Darina Zvoničová
HC Britterm Veselí n.M.
159
Alexandra Bonová
ŠKP Piccard Senec
183
Lenka Roháčková
DHC Sokol Poruba
186
Žaneta Stojarová
Sokol Písek
187
Dajina Kočič
ŠKP Piccard Senec
205
Katarína Škvareninová
HK DANLOG Partizánske
231
Lenka Černá
HC Zlín
237
Michaela Dederlová
DHK Zora Olomouc
243
Olexandra Krebs
HK Slovan Duslo Šaľa
249
Lucia Gubiková
Iuventa Michalovce
250
Adriana Grandtnerová
HK Slovan Duslo Šaľa
259
Eliška Brožová
Sokol Písek
265
Lucie Rašková
DHK Zora Olomouc
282
Markéta Doláková
DHC Sokol Poruba
308
Simona Súlovská
HK DANLOG Partizánske
329
Vanda Nejezchlebová
HC Britterm Veselí n.M.
344
Další
Předchozí kola
Play off SR 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 20
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 20
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18 : 26
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18.5. 10:30
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Partizánske
3
3
0
0
81 : 58
6
2
ŠKP Piccard Senec
3
0
0
3
58 : 81
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.