Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
16 - 0 - 0 - 8
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
16 - 0 - 0 - 8
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
16 - 0 - 0 - 8
Silvia Ščasná
HK DANLOG Partizánske
16 - 0 - 0 - 8
Jana Šustková
HC Britterm Veselí n.M.
16 - 0 - 0 - 8
Martina Vysloužilová
DHK Baník Most
16 - 0 - 0 - 8
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
18 - 0 - 0 - 9
Tereza Chovancová
DHC Sokol Poruba
18 - 0 - 0 - 9
Tanja Kiridzic
Iuventa Michalovce
18 - 0 - 0 - 9
Dominika Kodajová
HK Slovan Duslo Šaľa
18 - 0 - 0 - 9
Veronika Malá
Sokol Písek
18 - 0 - 0 - 9
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
18 - 0 - 0 - 9
Eliška Bettáková
HK DANLOG Partizánske
20 - 0 - 0 - 10
Michaela Borovská
DHK Baník Most
20 - 0 - 1 - 10
Michaela Budayová
HC Zlín
20 - 0 - 0 - 10
Tereza Chmelařová
DHC Slavia Praha
20 - 0 - 0 - 10
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
20 - 0 - 1 - 5
Andrea Kertészová
HK DANLOG Partizánske
20 - 0 - 0 - 10
Anna-Mária Marčeková
ŠKP Piccard Senec
20 - 0 - 0 - 10
Barbora Mýlková
DHC Sokol Poruba
20 - 0 - 0 - 10
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
20 - 0 - 0 - 10
Lucie Severová
DHK Zora Olomouc
20 - 0 - 0 - 10
Michaela Součková
Sokol Písek
20 - 0 - 0 - 10
Simona Súlovská
HK DANLOG Partizánske
20 - 1 - 0 - 0
Lucia Tobiašová
Iuventa Michalovce
20 - 0 - 0 - 10
Anhelina Vinyatynska
HC Britterm Veselí n.M.
20 - 0 - 0 - 10
Petra Bubeníková
Sokol Písek
22 - 0 - 0 - 11
Katerina Popovičová
ŠKP Piccard Senec
22 - 0 - 1 - 6
Nikola Šichmanová
Sokol Písek
22 - 0 - 0 - 11
Dominika Horňáková
Iuventa Michalovce
24 - 0 - 0 - 12
Zuzana Keslerová
Sokol Písek
24 - 0 - 0 - 12
Eva Veselková
HK Slovan Duslo Šaľa
24 - 0 - 1 - 12
L. Csukaova
ŠKP Piccard Senec
26 - 1 - 0 - 3
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
26 - 0 - 0 - 13
Monika Rajnohová
DHC Slavia Praha
26 - 0 - 0 - 13
Ivana Trochtová
HK Slovan Duslo Šaľa
26 - 0 - 1 - 13
Adéla Bělohoubková
DHC Sokol Poruba
28 - 0 - 1 - 9
Ivana Salašová
DHK Zora Olomouc
28 - 0 - 0 - 14
Dagmar Kalčíková
Sokol Písek
30 - 0 - 0 - 15
Michaela Palková
ŠKP Piccard Senec
30 - 0 - 1 - 10
Zpět
Další
Předchozí kola
Play-off SR 1-2 - výsledky
video
online
Michalovce - Šaľa
36 : 26
video
online
Michalovce - Šaľa
23 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
30 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
33 : 28
video
online
Michalovce - Šaľa
28 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.