Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Anna-Mária Marčeková
ŠKP Piccard Senec
5
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
5
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
5
Ľucia Dudová
ŠKP Piccard Senec
5
Selma Blažeková
HK DANLOG Partizánske
5
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
4
Marianna Rebičová
Iuventa Michalovce
4
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
3
Michaela Sobieská
HC Zlín
3
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
3
Jitka Kutlvašrová
Sokol Písek
3
Valentina Kapsová
HK DANLOG Partizánske
3
Tereza Chmelařová
DHC Slavia Praha
3
Martina Huráňová
DHK Zora Olomouc
3
Zuzana Hollá
HK DANLOG Partizánske
3
Mária Holešová
Iuventa Michalovce
3
Eliška Bettáková
HK DANLOG Partizánske
3
Jelena Markovič
Iuventa Michalovce
2
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
2
Markéta Jeřábková
DHK Baník Most
2
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
2
Klaudia Darázsová
HK Slovan Duslo Šaľa
2
Michaela Borovská
DHK Baník Most
2
Martina Weisenbilderová
DHK Baník Most
1
Anhelina Vinyatynska
HC Britterm Veselí n.M.
1
Kateřina Vélová
DHC Slavia Praha
1
Katarína Tučnovičová
ŠKP Piccard Senec
1
Nikola Šichmanová
Sokol Písek
1
Natália Szökeová
HK DANLOG Partizánske
1
Lucia Súkeníková
HK Slovan Duslo Šaľa
1
Ivana Salašová
DHK Zora Olomouc
1
Helena Ryšánková
DHK Baník Most
1
Alžběta Rechtorisová
DHC Sokol Poruba
1
Michaela Palková
ŠKP Piccard Senec
1
Nicola Palasová
DHC Slavia Praha
1
Kateřina Maryšková
Házená Jindřichův Hradec
1
Zuzana Marčíková
HC Zlín
1
Morsdorf Maike
ŠKP Piccard Senec
1
Paulína Legeňová
HK DANLOG Partizánske
1
Alica Kostelná
Iuventa Michalovce
1
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina N - výsledky
video
online
Žirovnice - Ivančice
9 : 7
video
online
J.Hradec - Slavia
9 : 14
video
online
Zlín "B" - Zlín "A"
11 : 14
video
online
Žirovnice - J.Hradec
10 : 7
video
online
Slavia - Zlín "B"
14 : 9
video
online
Zlín "A" - Ivančice
14 : 13
video
online
Slavia - Žirovnice
11 : 12
video
online
J.Hradec - Zlín "B"
8 : 7
video
online
Zlín "A" - Žirovnice
19 : 7
video
online
Ivančice - J.Hradec
20 : 8
video
online
Slavia - Zlín "A"
6 : 17
video
online
Žirovnice - Zlín "B"
8 : 15
video
online
Ivančice - Slavia
21 : 13
video
online
J.Hradec - Zlín "A"
9 : 19
video
online
Zlín "B" - Ivančice
13 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
5
0
0
83 : 46
10
2
Žirovnice
5
3
0
2
46 : 59
6
3
Ivančice
5
3
0
2
75 : 57
6
4
Slavia
5
2
0
3
58 : 68
4
5
J.Hradec
5
1
0
4
41 : 70
2
6
Zlín "B"
5
1
0
4
55 : 58
2
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.