Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Petra Varjassiová
HC Britterm Veselí n.M.
4 - 0 - 0 - 2
Petra Vítková
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Paulina Žákovská
ŠKP Piccard Senec
4 - 0 - 0 - 2
Michaela Boorová
Sokol Písek
6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Brzósková
HC Zlín
6 - 0 - 0 - 3
Martina Huráňová
DHK Zora Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Katarína Hvosťalová
HC Britterm Veselí n.M.
6 - 0 - 1 - 3
Valentina Kapsová
HK DANLOG Partizánske
6 - 0 - 0 - 3
Šárka Kočová
Házená Jindřichův Hradec
6 - 0 - 0 - 3
Martina Košíková
HK DANLOG Partizánske
6 - 0 - 0 - 3
Diana Poláchová
DHC Sokol Poruba
6 - 0 - 0 - 3
Pavla Poznarová
DHC Sokol Poruba
6 - 0 - 0 - 3
Adéla Samcová
DHK Zora Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Sabina Štefíková
ŠKP Piccard Senec
6 - 0 - 0 - 3
Petra Štetáková
HC Britterm Veselí n.M.
6 - 0 - 0 - 3
Katarína Tučnovičová
ŠKP Piccard Senec
6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Vélová
DHC Slavia Praha
6 - 0 - 0 - 3
Nikol Vinklárková
HC Britterm Veselí n.M.
6 - 0 - 0 - 3
Kamila Vysloužilová
DHK Baník Most
6 - 0 - 0 - 3
Martina Weisenbilderová
DHK Baník Most
6 - 0 - 0 - 3
Zuzana Hollá
HK DANLOG Partizánske
8 - 0 - 0 - 4
Lenka Hradilová
HC Zlín
8 - 0 - 0 - 4
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
8 - 0 - 0 - 4
Martina Jonášová
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
8 - 0 - 0 - 4
Dominika Kodajová
ŠKP Piccard Senec
8 - 0 - 0 - 4
Andrea Königová
Sokol Písek
8 - 0 - 0 - 4
Stanislava Kováčová
HK Slovan Duslo Šaľa
8 - 0 - 0 - 4
Kristína Kupkovičová
ŠKP Piccard Senec
8 - 0 - 0 - 4
Diana Kurčinová
ŠKP Piccard Senec
8 - 0 - 0 - 4
Nicola Palasová
Sokol Písek
8 - 0 - 0 - 4
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Veronika Prokešová
Házená Jindřichův Hradec
8 - 0 - 0 - 4
Alžběta Rechtorisová
DHC Sokol Poruba
8 - 0 - 0 - 4
Alena Stellnerová
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Patrícia Wollingerová
Iuventa Michalovce
8 - 0 - 0 - 4
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
10 - 0 - 0 - 5
Helena Brandová
HC Zlín
10 - 0 - 0 - 5
Sofia Demajová
HK Slovan Duslo Šaľa
10 - 0 - 0 - 5
Zpět
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
video
online
Zlín - Karviná
46 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
8
7
1
0
240 : 135
15
2
Zlín
8
6
1
1
259 : 160
13
3
DHK Zora Olomouc B
8
3
1
4
152 : 198
7
4
Zábřeh
8
1
1
6
144 : 218
3
5
Karviná
8
1
0
7
166 : 250
2
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.