Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Lucie Schneiderová
HC Plzeň
1
Anna Šimánková
DHC Slavia Praha
1
Veronika Šípová
DHK Baník Most
1
Veronika Uhlířová
HC Háje
1
Iva Ulrychová
TJ Lesana Zubří
1
Michaela Vachutková
SK Velká Bystřice
1
Barbora Vavroušková
HK Ivančice
1
Martina Veselá
HK Ivančice
1
Simona Vondrášková
Házená J.Hradec
1
Klára Zatloukalová
TJ Sparta Kutná Hora
1
Markéta Zmydlochová
Sokol Hrabůvka
1
Lucie Žáková
SK Velká Bystřice
1
Agáta Bicanová
Sokol Písek
2
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
2
Kateřina Dluhošová
Sokol Poruba
2
Nikola Gavláková
HC Háje
2
Eliška Hálová
HK Spartak Ústí n.L.
2
Vendula Hubová
HC Zlín "B"
2
Markéta Jirásková
DHK Pardubice A
2
Klára Kovářová
HK Ivančice
2
Simona Krátká
HK Ivančice
2
Tereza Krejčů
Slavoj Žirovnice
2
Michaela Majzlíková
HC Zlín "A"
2
Kateřina Maršálková
HC Plzeň
2
Věra Oravcová
DHC Plzeň A
2
Hana Patočková
HK Ivančice
2
Sára Pavliščáková
HK Spartak Ústí n.L.
2
Karolína Pejšková
HK Spartak Ústí n.L.
2
Pavla Sankotová
DHK Pardubice A
2
Alexandra Semanová
Lokomotiva Cheb
2
Edita Šmahelová
DHK Pardubice A
2
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
2
Michaela Tkadlecová
DHK Zora Olomouc
2
Linda Trachtulcová
SKH Velká nad Veličkou
2
Kateřina Trýsková
SKH Velká nad Veličkou
2
Monika Vavrečková
Sokol Poruba
2
Lucie Vyoralová
Sokol Písek
2
Kateřina Zajončková
Sokol Poruba
2
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
2
Tereza Holečková
DHC Slavia Praha
3
Zpět
Další
Předchozí kola
Play-off SR 1-4 - výsledky
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
10 : 0 k.
video
online
Partizánske - Šaľa
27 : 28
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
10 : 0 k.
video
online
Partizánske - Šaľa
26 : 25
video
online
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
11 : 35
video
online
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
3.5. 10:30
video
online
Šaľa - Partizánske
28 : 17
video
online
Šaľa - Partizánske
32 : 22
video
online
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
7.5. 17:30
video
online
Partizánske - Šaľa
7.5. 18:00
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.