Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Michaela Salačová
Sokol Vršovice
10 - 0 - 0 - 5
Michaela Pešková
DHC Slavia Praha B
10 - 0 - 0 - 5
Barbora Mrázová
DHC SVŠ Plzeň
10 - 0 - 0 - 5
Michaela Kučerová
HC Zlín B
10 - 0 - 0 - 5
Tereza Kubáčková
DHK Zora Olomouc B
10 - 0 - 0 - 5
Andrea Kolková
Sokol Poruba B
10 - 0 - 0 - 5
Eva Janoušková
Tatran Bohunice
10 - 0 - 0 - 5
Tereza Fritschová
DHK Baník Most B
10 - 0 - 0 - 5
Simona Fraňková
Tatran Bohunice
10 - 0 - 0 - 5
Agáta Vyoralová
TJ Jiskra Otrokovice
8 - 0 - 0 - 4
Kamila Vondráčková
DHC Slavia Praha B
8 - 0 - 0 - 4
Tereza Váňová
Sokol II Kobylisy
8 - 0 - 0 - 4
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy
8 - 0 - 0 - 4
Petra Sedláčková
HC Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Veronika Rezlerová
DHC Slavia Praha B
8 - 0 - 0 - 4
Mária Revajová
Sokol Poruba B
8 - 0 - 0 - 4
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín B
8 - 0 - 0 - 4
Andrea Kulíšková
DHK Zora Olomouc B
8 - 0 - 0 - 4
Nikola Kubešová
HC Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Klára Kosinková
SHK Kunovice
8 - 0 - 0 - 4
Jana Konečná
DHK Zora Olomouc B
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Janoušková
DHC Slavia Praha B
8 - 0 - 0 - 4
Jana Chlupová
DHC Slavia Praha B
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
8 - 0 - 0 - 4
Veronika Dlesková
HC Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Michaela Bittnerová
HC Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Adéla Bělohoubková
Sokol Poruba B
8 - 0 - 0 - 4
Jana Žůrková
TJ Jiskra Otrokovice
6 - 0 - 0 - 3
Ludmila Žídková
Sokol II Kobylisy
6 - 0 - 0 - 3
Nikola Varmužová
Sokol Poruba B
6 - 0 - 0 - 3
Eliška Valentová
DHC Slavia Praha B
6 - 0 - 0 - 3
Zuzana Svobodová
Tatran Bohunice
6 - 0 - 0 - 3
Veronika Stará
Tatran Bohunice
6 - 0 - 0 - 3
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
6 - 0 - 0 - 3
Alžběta Rechtorisová
Sokol Poruba B
6 - 0 - 0 - 3
Lucie Novotná
Sokol II Kobylisy
6 - 0 - 0 - 3
Natálie Nechvátalová
DHC Slavia Praha B
6 - 0 - 0 - 3
Lucie Malá
Tatran Bohunice
6 - 0 - 0 - 3
Marie Lišková
DHC SVŠ Plzeň
6 - 0 - 0 - 3
Zpět
Další
Předchozí kola
Play off SR 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 20
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 20
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18 : 26
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18.5. 10:30
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Partizánske
3
3
0
0
81 : 58
6
2
ŠKP Piccard Senec
3
0
0
3
58 : 81
0
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
149
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
129
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeňka Kosová
DHK Zora Olomouc B
48
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
44
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
44
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
34
Marcela Šplechtová
DHK Baník Most B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.