Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
David Kučera
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.1.2018
Koučovaná utkání
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN038
H.Brod - Náchod
29 : 31
1.9. 18:30
AN013
H.Brod - Ledeč n.S.
22 : 17
Český pohár žen
25.9. 19:00
APR020
H.Brod - Zlín
14 : 37
15.9. 15:00
APR015
H.Brod - Bohunice
29 : 28
2.liga žen M
1.5. 10:00
AT044
Karviná - H.Brod
32 : 22
27.4. 17:00
AT057
Olomouc - H.Brod
24 : 24
13.4. 16:00
AT052
SK Velká Bystřice - H.Brod
25 : 18
6.4. 14:30
AT051
H.Brod - HK Hodonín
35 : 25
29.3. 13:00
AT047
V. Meziříčí - H.Brod
21 : 15
9.3. 16:00
AT042
H.Brod - Olomouc
19 : 25
1.3. 15:00
AT037
H.Brod - SK Velká Bystřice
29 : 16
22.2. 13:00
AT036
HK Hodonín - H.Brod
19 : 34
16.2. 14:00
AT032
H.Brod - V. Meziříčí
29 : 28
1.2. 12:00
AT059
H.Brod - Karviná
30 : 20
30.11. 14:00
AT029
H.Brod - Karviná
31 : 24
24.11. 17:00
AT027
Olomouc - H.Brod
17 : 26
17.11. 16:00
AT022
SK Velká Bystřice - H.Brod
22 : 28
9.11. 12:00
AT021
H.Brod - HK Hodonín
40 : 27
2.11. 13:00
AT017
V. Meziříčí - H.Brod
27 : 30
26.10. 10:00
AT014
Karviná - H.Brod
24 : 16
13.10. 12:00
AT012
H.Brod - Olomouc
25 : 19
6.10. 16:00
AT007
H.Brod - SK Velká Bystřice
35 : 18
28.9. 12:30
AT006
HK Hodonín - H.Brod
31 : 32
22.9. 12:00
AT002
H.Brod - V. Meziříčí
30 : 24
Liga starších dorostenek-M-sk.A
30.11. 10:00
AUC029
H.Brod - DHK Pardubice
31 : 34
17.11. 12:30
AUC022
Olomouc - H.Brod
39 : 20
9.11. 10:00
AUC021
H.Brod - HK Hodonín
34 : 25
2.11. 09:00
AUC017
TJ Sokol Velké Meziříčí - H.Brod
28 : 27
20.10. 13:00
AUC014
DHK Pardubice - H.Brod
30 : 27
6.10. 12:00
AUC007
H.Brod - Olomouc
22 : 29
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.