Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rudolf Petrikovič
Mateřský klub
HK Slovan Duslo Šaľa
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.8.2017
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
24.5. 17:30
AP177
Michalovce - Šaľa
28 : 27
18.5. 16:00
AP176
Šaľa - Michalovce
33 : 28
17.5. 18:00
AP175
Šaľa - Michalovce
30 : 21
11.5. 10:30
AP174
Michalovce - Šaľa
23 : 21
10.5. 17:30
AP173
Michalovce - Šaľa
36 : 26
4.5. 10:30
AP160
Šaľa - Partizánske
32 : 22
3.5. 18:00
AP159
Šaľa - Partizánske
28 : 17
27.4. 16:00
AP156
Partizánske - Šaľa
26 : 25
26.4. 18:00
AP155
Partizánske - Šaľa
27 : 28
12.4. 18:00
AP132
Slavia - Šaľa
31 : 27
5.4. 18:00
AP122
Olomouc - Šaľa
25 : 29
14.3. 18:00
AP119
Šaľa - Veselí n.M.
24 : 17
8.3. 18:00
AP111
J.Hradec - Šaľa
21 : 33
28.2. 18:00
AP106
Šaľa - Poruba
36 : 27
22.2. 18:00
AP100
Partizánske - Šaľa
25 : 24
15.2. 18:00
AP093
Šaľa - ŠKP Piccard Senec
43 : 19
12.2. 17:30
AP089
Michalovce - Šaľa
29 : 28
1.2. 18:00
AP080
Šaľa - Písek
35 : 19
26.1. 16:00
AP078
Zlín - Šaľa
26 : 25
18.1. 18:00
AP067
Most - Šaľa
26 : 25
9.1. 16:45
AP066
Šaľa - Slavia
28 : 26
3.1. 18:00
AP056
Šaľa - Olomouc
24 : 14
9.11. 17:00
AP045
Šaľa - J.Hradec
36 : 13
3.11. 18:00
AP040
Poruba - Šaľa
25 : 23
10.10. 16:45
AP034
Šaľa - Partizánske
35 : 30
4.10. 18:00
AP027
ŠKP Piccard Senec - Šaľa
19 : 35
26.9. 16:45
AP023
Šaľa - Michalovce
26 : 25
14.9. 15:00
AP014
Písek - Šaľa
13 : 29
7.9. 18:00
AP012
Šaľa - Zlín
33 : 22
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
video
online
Zlín - Karviná
46 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
8
7
1
0
240 : 135
15
2
Zlín
8
6
1
1
259 : 160
13
3
DHK Zora Olomouc B
8
3
1
4
152 : 198
7
4
Zábřeh
8
1
1
6
144 : 218
3
5
Karviná
8
1
0
7
166 : 250
2
Tabulka střelců
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
57
Denisa Přečková
Sokol Poruba
49
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
17
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10
Jolana Mizerová
HC Zlín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zuzana Repková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14
Vendula Vařechová
HC Zlín
12
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.