Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
K. Gilbert
Mateřský klub
ŠKP Piccard Senec
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.8.2017
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP180
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18 : 26
11.5. 15:00
AP179
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 20
10.5. 19:00
AP178
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 20
2.5. 19:15
AP157
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
11 : 35
12.4. 18:00
AP128
ŠKP Piccard Senec - Poruba
15 : 36
5.4. 18:00
AP126
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
36 : 20
6.3. 19:00
AP114
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
12 : 49
1.3. 15:00
AP104
Písek - ŠKP Piccard Senec
39 : 18
22.2. 13:30
AP101
ŠKP Piccard Senec - Zlín
14 : 41
15.2. 18:00
AP093
Šaľa - ŠKP Piccard Senec
43 : 19
26.1. 18:00
AP075
ŠKP Piccard Senec - Veselí n.M.
19 : 35
18.1. 18:00
AP071
J.Hradec - ŠKP Piccard Senec
34 : 30
11.1. 18:00
AP062
Poruba - ŠKP Piccard Senec
44 : 23
14.12. 14:00
AP060
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 36
6.11. 18:30
AP049
ŠKP Piccard Senec - Most
16 : 44
3.11. 18:00
AP038
ŠKP Piccard Senec - Písek
25 : 24
4.10. 18:00
AP027
ŠKP Piccard Senec - Šaľa
19 : 35
29.9. 17:00
AP022
Slavia - ŠKP Piccard Senec
45 : 19
15.9. 18:00
AP016
ŠKP Piccard Senec - Olomouc
18 : 30
8.9. 18:00
AP009
Veselí n.M. - ŠKP Piccard Senec
31 : 13
1.9. 18:00
AP005
ŠKP Piccard Senec - J.Hradec
27 : 17
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Háje - J.Hradec
30 : 15
video
online
Kobylisy - HC Plzeň
28 : 41
video
online
Písek - TJ Slavoj Tachov
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
10
8
0
2
302 : 220
16
2
Háje
10
8
0
2
308 : 208
16
3
HC Plzeň
10
7
1
2
297 : 282
15
4
TJ Slavoj Tachov
10
3
0
7
182 : 264
6
5
J.Hradec
10
2
1
7
223 : 258
5
6
Kobylisy
10
1
0
9
235 : 315
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
90
Petra Drozdová
HC Plzeň
88
Magdalena Svobodová
Sokol Písek
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petra Drozdová
HC Plzeň
18
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
15
Andrea Gavláková
HC Háje
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
14
Petra Drozdová
HC Plzeň
14
Barbora Večeřová
Sokol II Kobylisy
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.