Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tomáš Hlavatý
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.6.2015
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
24.5. 12:00
AP167
Slavia - Most
24 : 27
20.5. 18:00
AP166
Most - Slavia
29 : 28
19.5. 18:00
AP165
Most - Slavia
25 : 20
13.5. 18:00
AP164
Slavia - Most
30 : 20
12.5. 18:00
AP163
Slavia - Most
26 : 26
2.5. 17:00
AP137
Zlín - Slavia
25 : 27
27.4. 17:00
AP134
Slavia - Zlín
35 : 22
26.4. 17:00
AP133
Slavia - Zlín
32 : 24
12.4. 18:00
AP132
Slavia - Šaľa
31 : 27
5.4. 18:00
AP121
Slavia - Most
33 : 24
16.3. 17:00
AP120
Slavia - Olomouc
34 : 18
5.3. 18:00
AP110
Veselí n.M. - Slavia
21 : 26
26.2. 17:30
AP107
Slavia - J.Hradec
39 : 12
16.2. 17:30
AP094
Slavia - Partizánske
34 : 25
2.2. 17:00
AP081
Slavia - Michalovce
29 : 24
25.1. 15:00
AP077
Písek - Slavia
25 : 29
19.1. 17:00
AP068
Slavia - Zlín
40 : 24
10.1. 18:00
AP088
ŠKP Piccard Senec - Slavia
16 : 40
4.1. 18:00
AP055
Most - Slavia
20 : 19
16.11. 17:30
AP054
Olomouc - Slavia
25 : 39
6.11. 17:30
AP044
Slavia - Veselí n.M.
35 : 20
2.11. 18:00
AP041
J.Hradec - Slavia
14 : 37
13.10. 17:00
AP033
Slavia - Poruba
34 : 21
5.10. 18:00
AP028
Partizánske - Slavia
30 : 28
29.9. 17:00
AP022
Slavia - ŠKP Piccard Senec
45 : 19
14.9. 17:00
AP015
Michalovce - Slavia
34 : 28
8.9. 17:30
AP011
Slavia - Písek
44 : 23
Český pohár žen
19.11. 18:00
APR031
Most - Slavia
34 : 29
16.10. 17:00
APR028
Zlín - Slavia
22 : 34
25.9. 17:30
APR018
Loko Cheb - Slavia
15 : 59
Další
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.