Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Peter Olšavský
Mateřský klub
HK Slávia Partizánske
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.9.2015
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP180
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18 : 26
11.5. 15:00
AP179
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 20
10.5. 19:00
AP178
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 20
4.5. 10:30
AP160
Šaľa - Partizánske
32 : 22
3.5. 18:00
AP159
Šaľa - Partizánske
28 : 17
27.4. 16:00
AP156
Partizánske - Šaľa
26 : 25
26.4. 18:00
AP155
Partizánske - Šaľa
27 : 28
12.4. 18:00
AP127
Most - Partizánske
32 : 24
5.4. 18:00
AP126
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
36 : 20
15.3. 15:00
AP116
Michalovce - Partizánske
23 : 21
8.3. 18:00
AP113
Partizánske - Písek
28 : 24
2.3. 16:00
AP105
Zlín - Partizánske
19 : 24
22.2. 18:00
AP100
Partizánske - Šaľa
25 : 24
16.2. 17:30
AP094
Slavia - Partizánske
34 : 25
7.2. 18:00
AP087
Partizánske - Olomouc
22 : 18
1.2. 18:00
AP083
Veselí n.M. - Partizánske
25 : 26
25.1. 18:00
AP074
Partizánske - J.Hradec
28 : 20
18.1. 18:00
AP072
Poruba - Partizánske
26 : 21
10.1. 18:00
AP061
Partizánske - Most
27 : 25
14.12. 14:00
AP060
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 36
22.11. 18:00
AP050
Partizánske - Michalovce
26 : 26
9.11. 15:00
AP047
Písek - Partizánske
22 : 31
1.11. 18:00
AP039
Partizánske - Zlín
24 : 28
10.10. 16:45
AP034
Šaľa - Partizánske
35 : 30
5.10. 18:00
AP028
Partizánske - Slavia
30 : 28
28.9. 17:30
AP021
Olomouc - Partizánske
24 : 28
14.9. 18:00
AP017
Partizánske - Veselí n.M.
21 : 20
7.9. 18:00
AP008
J.Hradec - Partizánske
17 : 23
1.9. 18:00
AP006
Partizánske - Poruba
24 : 22
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
video
online
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
video
online
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
10
0
0
367 : 191
20
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
213 : 224
13
3
Slavia
10
6
1
3
254 : 210
13
4
DHC Plzeň
10
5
0
5
197 : 216
10
5
S.Vršovice
10
2
0
8
216 : 276
4
6
Loko Č.Budějovice
10
0
0
10
200 : 330
0
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
85
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
76
Linda Galušková
DHC SVŠ Plzeň
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
28
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
15
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
16
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.