Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Peter Olšavský
Mateřský klub
HK Slávia Partizánske
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.9.2015
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP180
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18 : 26
11.5. 15:00
AP179
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 20
10.5. 19:00
AP178
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 20
4.5. 10:30
AP160
Šaľa - Partizánske
32 : 22
3.5. 18:00
AP159
Šaľa - Partizánske
28 : 17
27.4. 16:00
AP156
Partizánske - Šaľa
26 : 25
26.4. 18:00
AP155
Partizánske - Šaľa
27 : 28
12.4. 18:00
AP127
Most - Partizánske
32 : 24
5.4. 18:00
AP126
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
36 : 20
15.3. 15:00
AP116
Michalovce - Partizánske
23 : 21
8.3. 18:00
AP113
Partizánske - Písek
28 : 24
2.3. 16:00
AP105
Zlín - Partizánske
19 : 24
22.2. 18:00
AP100
Partizánske - Šaľa
25 : 24
16.2. 17:30
AP094
Slavia - Partizánske
34 : 25
7.2. 18:00
AP087
Partizánske - Olomouc
22 : 18
1.2. 18:00
AP083
Veselí n.M. - Partizánske
25 : 26
25.1. 18:00
AP074
Partizánske - J.Hradec
28 : 20
18.1. 18:00
AP072
Poruba - Partizánske
26 : 21
10.1. 18:00
AP061
Partizánske - Most
27 : 25
14.12. 14:00
AP060
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 36
22.11. 18:00
AP050
Partizánske - Michalovce
26 : 26
9.11. 15:00
AP047
Písek - Partizánske
22 : 31
1.11. 18:00
AP039
Partizánske - Zlín
24 : 28
10.10. 16:45
AP034
Šaľa - Partizánske
35 : 30
5.10. 18:00
AP028
Partizánske - Slavia
30 : 28
28.9. 17:30
AP021
Olomouc - Partizánske
24 : 28
14.9. 18:00
AP017
Partizánske - Veselí n.M.
21 : 20
7.9. 18:00
AP008
J.Hradec - Partizánske
17 : 23
1.9. 18:00
AP006
Partizánske - Poruba
24 : 22
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.