Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jana Galušková
Mateřský klub
DHC SVŠ Plzeň
Rok narození
1972
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.5.2017
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenek
18.5. 12:00
AU054
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
11.5. 11:15
AU051
SVŠ Plzeň - Kobylisy
40 : 25
1.5. 17:30
AU047
Slavia - SVŠ Plzeň
21 : 29
27.4. 13:00
AU042
SVŠ Plzeň - Písek
22 : 27
13.4. 14:30
AU040
DHK Pardubice - SVŠ Plzeň
24 : 33
6.4. 12:45
AU033
SVŠ Plzeň - Olomouc
21 : 28
22.3. 13:30
AU032
SVŠ Plzeň - HK Veselí n.M.
24 : 22
15.3. 12:30
AU026
SVŠ Plzeň - Zlín
23 : 24
2.3. 13:00
AU019
SVŠ Plzeň - Slavia
19 : 16
22.2. 17:00
AU014
Písek - SVŠ Plzeň
21 : 30
16.2. 13:00
AU012
SVŠ Plzeň - DHK Pardubice
41 : 25
9.2. 14:30
AU005
Olomouc - SVŠ Plzeň
28 : 24
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
9.11. 13:00
AUA020
SVŠ Plzeň - Slavia
19 : 17
19.10. 13:00
AUA013
SVŠ Plzeň - Strakonice
32 : 12
6.10. 13:00
AUA008
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
38 : 21
29.9. 11:00
AUA005
Slavia - SVŠ Plzeň
24 : 33
21.9. 13:00
AUA003
SVŠ Plzeň - Č.Budějovice
32 : 23
1.liga mladší dorostenky
18.5. 14:00
AW054
Zlín - SVŠ Plzeň
32 : 32
11.5. 13:00
AW051
SVŠ Plzeň - Poruba
37 : 28
4.5. 12:00
AW047
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
18 : 25
27.4. 11:15
AW042
SVŠ Plzeň - Písek
30 : 23
12.4. 10:30
AW040
Háje - SVŠ Plzeň
29 : 20
22.2. 15:00
AW014
Písek - SVŠ Plzeň
24 : 31
9.2. 16:30
AW005
Olomouc - SVŠ Plzeň
26 : 30
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
19.10. 16:45
AXA013
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
40 : 18
13.10. 16:00
AXA012
DHC Plzeň - SVŠ Plzeň
18 : 28
6.10. 16:45
AXA008
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
39 : 25
29.9. 15:00
AXA005
Slavia - SVŠ Plzeň
25 : 28
21.9. 11:15
AXA003
SVŠ Plzeň - Loko Č.Budějovice
40 : 20
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.