Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Renata Gerychová
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.1.2017
Koučovaná utkání
1.liga žen
15.3. 14:30
AR101
SVŠ Plzeň A - Zlín B
25 : 32
1.liga starších dorostenek
18.5. 12:00
AU054
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
11.5. 15:00
AU052
HK Veselí n.M. - Zlín
30 : 32
4.5. 14:30
AU045
Olomouc - Zlín
31 : 24
27.4. 11:00
AU044
Zlín - Kobylisy
42 : 28
13.4. 13:00
AU038
Slavia - Zlín
28 : 28
6.4. 14:00
AU035
Zlín - Písek
24 : 21
22.3. 15:30
AU031
DHK Pardubice - Zlín
26 : 35
15.3. 12:30
AU026
SVŠ Plzeň - Zlín
23 : 24
8.3. 13:00
AU024
Zlín - HK Veselí n.M.
24 : 21
6.3. 14:00
AU010
Zlín - Slavia
27 : 19
2.3. 11:00
AU017
Zlín - Olomouc
27 : 28
22.2. 13:00
AU016
Kobylisy - Zlín
20 : 30
8.2. 12:30
AU007
Písek - Zlín
28 : 28
2.2. 13:00
AU003
Zlín - DHK Pardubice
34 : 26
Liga starších dorostenek-M-sk.B
24.11. 11:00
AUD027
Poruba - Zlín
18 : 29
17.11. 13:00
AUD022
TJ Jiskra Otrokovice - Zlín
22 : 33
9.11. 09:00
AUD021
Zlín - HK Veselí n.M.
23 : 21
27.10. 12:00
AUD029
Zlín - TJ Nový Jičín
45 : 9
20.10. 12:00
AUD014
TJ Nový Jičín - Zlín
15 : 33
13.10. 12:00
AUD012
Zlín - Poruba
25 : 15
6.10. 10:00
AUD007
Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
33 : 22
28.9. 10:00
AUD006
HK Veselí n.M. - Zlín
25 : 20
1.liga mladší dorostenky
4.5. 16:30
AW045
Olomouc - Zlín
30 : 29
15.3. 16:15
AW026
SVŠ Plzeň - Zlín
34 : 29
2.3. 13:00
AW017
Zlín - Olomouc
30 : 28
Liga mladších dorostenek M-sk.B
24.11. 09:00
AYB027
Poruba - Zlín
26 : 23
13.10. 10:00
AYB012
Zlín - Poruba
24 : 24
6.10. 12:00
AYB007
Zlín - DHK Zora Olomouc B
35 : 16
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.