Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Sejrek
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1976
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.8.2016
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
1.6. 13:30
AZ201
Slavia - Ivančice
13 : 18
1.6. 10:30
AZ198
Slavia - Písek
16 : 11
31.5. 17:30
AZ195
Háje - Slavia
18 : 16
31.5. 13:30
AZ191
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
31.5. 11:30
AZ189
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
3.5. 14:45
AZ180
Slavia - Ivančice
16 : 17
3.5. 11:25
AZ177
Kobylisy II - Slavia
13 : 16
3.5. 09:00
AZ175
Slavia - Písek
14 : 18
13.4. 14:50
AZ162
Slavia - SKH Velká n.V.
15 : 12
13.4. 13:10
AZ160
Písek - Slavia
14 : 17
13.4. 11:30
AZ158
Háje - Slavia
12 : 6
13.4. 09:50
AZ156
Slavia - Žirovnice
10 : 11
22.3. 16:30
AZ152
Ivančice - Slavia
21 : 13
22.3. 15:10
AZ150
Slavia - Zlín "A"
6 : 17
22.3. 12:30
AZ146
Slavia - Žirovnice
11 : 12
22.3. 11:10
AZ144
Slavia - Zlín "B"
14 : 9
22.3. 09:10
AZ141
J.Hradec - Slavia
9 : 14
2.3. 13:50
AZ117
Slavia - HK Sptk Ústí n.L.
21 : 12
2.3. 12:20
AZ116
SKH Velká n.V. - Slavia
17 : 13
2.3. 09:00
AZ113
Poruba - Slavia
17 : 21
18.1. 15:00
AZ043
Sparta Kutná Hora - Slavia
4 : 23
18.1. 13:50
AZ041
Slavia - Ivančice
17 : 17
18.1. 11:30
AZ037
Slavia - Hrabůvka
18 : 4
18.1. 10:20
AZ035
Slavia - Velká Bystřice
11 : 12
18.1. 08:35
AZ032
Loko Cheb - Slavia
2 : 15
Přebor Prahy starších žákyň
11.5. 14:20
BE169
Slavia - S.Vršovice
6 : 8
11.5. 13:00
BE167
Háje - Slavia
13 : 5
11.5. 11:40
BE165
Kobylisy II - Slavia
14 : 7
11.5. 09:40
BE162
Slavia - HK Sptk Ústí n.L.
9 : 12
27.4. 14:20
BE159
S.Vršovice - Slavia
12 : 11
Další
Předchozí kola
6.kolo-ČP ženy-finále - výsledky
video
online
Poruba - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.