Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Josef Keclík
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
8.1.2018
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenek
18.5. 13:00
AU056
Slavia - Písek
29 : 24
10.5. 17:00
AU049
Písek - Olomouc
25 : 28
27.4. 13:00
AU042
SVŠ Plzeň - Písek
22 : 27
12.4. 13:00
AU039
Písek - HK Veselí n.M.
26 : 24
6.4. 14:00
AU035
Zlín - Písek
24 : 21
15.3. 17:00
AU028
Písek - Slavia
28 : 28
22.2. 17:00
AU014
Písek - SVŠ Plzeň
21 : 30
16.2. 15:00
AU011
HK Veselí n.M. - Písek
19 : 30
8.2. 12:30
AU007
Písek - Zlín
28 : 28
1.2. 11:00
AU002
Kobylisy - Písek
17 : 23
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
23.11. 12:00
AUB026
HC Plzeň - Písek
22 : 41
17.11. 11:00
AUB023
Písek - Házená J.Hradec
33 : 13
10.11. 17:00
AUB021
Kobylisy - Písek
23 : 36
3.11. 17:30
AUB016
Astra Praha - Písek
13 : 30
13.10. 13:00
AUB011
Písek - HC Plzeň
36 : 21
5.10. 12:30
AUB008
Házená J.Hradec - Písek
26 : 31
28.9. 17:00
AUB006
Písek - Kobylisy
31 : 26
22.9. 13:00
AUB001
Písek - Astra Praha
41 : 10
1.liga mladší dorostenky
22.3. 15:00
AW030
Písek - Poruba
16 : 30
Žákovská liga starších žaček
1.6. 12:30
AZ200
Písek - Zlín "A"
12 : 20
1.6. 10:30
AZ198
Slavia - Písek
16 : 11
31.5. 15:30
AZ193
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
31.5. 12:30
AZ190
Ivančice - Písek
21 : 13
31.5. 10:30
AZ188
Háje - Písek
17 : 9
3.5. 13:50
AZ179
Písek - Kobylisy II
24 : 28
3.5. 12:20
AZ178
Ivančice - Písek
17 : 23
3.5. 09:00
AZ175
Slavia - Písek
14 : 18
13.4. 15:40
AZ163
Žirovnice - Písek
13 : 15
13.4. 13:10
AZ160
Písek - Slavia
14 : 17
13.4. 10:45
AZ157
SKH Velká n.V. - Písek
16 : 24
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 22
video
online
Zlín - TJ Nový Jičín
45 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Veselí n.M.
8
7
0
1
252 : 148
14
2
Zlín
8
7
0
1
241 : 147
14
3
Poruba
8
3
0
5
205 : 175
6
4
TJ Jiskra Otrokovice
8
3
0
5
203 : 213
4
5
TJ Nový Jičín
8
0
0
8
89 : 307
-2
Tabulka střelců
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
55
Adriana Kožuchová
HK Veselí n.M.
51
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
41
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
10
Eva Zálesná
Sokol Poruba
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Mária Ritzová
Sokol Poruba
16
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
14
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.