Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavel Hladík
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Koučovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 13:00
AB130
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
4.5. 16:30
AB123
N.Veselí - Dukla B
33 : 32
27.4. 18:00
AB119
Jičín "B" - N.Veselí
24 : 20
13.4. 16:30
AB110
N.Veselí - Bohunice
31 : 25
29.3. 17:00
AB108
Náchod - N.Veselí
33 : 25
22.3. 18:00
AB097
N.Veselí - Strakonice
29 : 30
16.3. 16:30
AB096
N.Veselí - Chodov
31 : 22
8.3. 17:00
AB086
Litovel - N.Veselí
36 : 27
1.3. 17:00
AB083
N.Veselí - Loko Louny
36 : 14
22.2. 19:00
AB075
Dvůr Králové - N.Veselí
27 : 20
16.2. 16:30
AB070
N.Veselí - Bystřice p.H.
22 : 31
8.12. 16:30
AB064
N.Veselí - Karviná B
30 : 24
30.11. 12:00
AB057
Dukla B - N.Veselí
22 : 27
23.11. 18:00
AB053
N.Veselí - Jičín "B"
35 : 27
17.11. 15:00
AB044
Bohunice - N.Veselí
21 : 20
10.11. 16:30
AB042
N.Veselí - Náchod
26 : 27
26.10. 18:00
AB031
Strakonice - N.Veselí
27 : 26
20.10. 17:00
AB030
Chodov - N.Veselí
26 : 25
13.10. 16:30
AB020
N.Veselí - Litovel
23 : 24
5.10. 13:00
AB017
Loko Louny - N.Veselí
21 : 24
29.9. 16:30
AB009
N.Veselí - Dvůr Králové
27 : 20
22.9. 10:30
AB004
Bystřice p.H. - N.Veselí
26 : 27
1.liga starších dorostenců
11.5. 17:00
AG130
Karviná - N.Veselí
22 : 24
4.5. 14:30
AG123
N.Veselí - Dukla
39 : 26
27.4. 16:00
AG119
Jičín - N.Veselí
22 : 23
13.4. 14:30
AG110
N.Veselí - Zubří
26 : 25
29.3. 14:30
AG108
Náchod - N.Veselí
19 : 33
22.3. 16:00
AG097
N.Veselí - Kopřivnice
24 : 28
16.3. 14:30
AG096
N.Veselí - HK Lovosice
30 : 29
2.3. 17:30
AG083
N.Veselí - Talent Plzeň
32 : 27
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.