Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Peter Olšavský
Mateřský klub
HK Slávia Partizánske
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.9.2015
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP180
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18 : 26
11.5. 15:00
AP179
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 20
10.5. 19:00
AP178
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 20
4.5. 10:30
AP160
Šaľa - Partizánske
32 : 22
3.5. 18:00
AP159
Šaľa - Partizánske
28 : 17
27.4. 16:00
AP156
Partizánske - Šaľa
26 : 25
26.4. 18:00
AP155
Partizánske - Šaľa
27 : 28
12.4. 18:00
AP127
Most - Partizánske
32 : 24
5.4. 18:00
AP126
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
36 : 20
15.3. 15:00
AP116
Michalovce - Partizánske
23 : 21
8.3. 18:00
AP113
Partizánske - Písek
28 : 24
2.3. 16:00
AP105
Zlín - Partizánske
19 : 24
22.2. 18:00
AP100
Partizánske - Šaľa
25 : 24
16.2. 17:30
AP094
Slavia - Partizánske
34 : 25
7.2. 18:00
AP087
Partizánske - Olomouc
22 : 18
1.2. 18:00
AP083
Veselí n.M. - Partizánske
25 : 26
25.1. 18:00
AP074
Partizánske - J.Hradec
28 : 20
18.1. 18:00
AP072
Poruba - Partizánske
26 : 21
10.1. 18:00
AP061
Partizánske - Most
27 : 25
14.12. 14:00
AP060
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 36
22.11. 18:00
AP050
Partizánske - Michalovce
26 : 26
9.11. 15:00
AP047
Písek - Partizánske
22 : 31
1.11. 18:00
AP039
Partizánske - Zlín
24 : 28
10.10. 16:45
AP034
Šaľa - Partizánske
35 : 30
5.10. 18:00
AP028
Partizánske - Slavia
30 : 28
28.9. 17:30
AP021
Olomouc - Partizánske
24 : 28
14.9. 18:00
AP017
Partizánske - Veselí n.M.
21 : 20
7.9. 18:00
AP008
J.Hradec - Partizánske
17 : 23
1.9. 18:00
AP006
Partizánske - Poruba
24 : 22
Další
Předchozí kola
1.kolo ČP žen - výsledky
video
online
Střešovice - Turnov
21 : 15
video
online
V. Meziříčí - H.Brod
33 : 39
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - DHK Pardubice
19 : 30
video
online
Loko Cheb - Slavoj Tachov
14 : 12
video
online
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
29 : 18
video
online
Milevsko - Strakonice
26 : 32
video
online
Ústí n.L. - Astra
30 : 29
video
online
Karviná - Olomouc
25 : 23
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.